Kontakt & kundsupport

Vad kan vi hjälpa dig med?

Vi är alltid redo att hjälpa dig som är intresserad av solenergi, använd formuläret nedan eller kontakta rätt person direkt:

Är du intresserad av att skaffa solpaneler till din fastighet? 
Kontakta den säljare som är närmast dig geografiskt.

Är du befintlig kund?
Kontakta din säljare eller byggledare?

Vill du jobba hos oss?
Kul! Skicka ett mail till vår VD så tar han kontakt.

Övriga (t ex media eller företag som vill sälja till oss/samarbeta) kontakta vår VD.

Kom ihåg!

Vi jobbar hårt och är ständigt ute på fältet för att hjälpa kunder, projektera och bygga. Ibland kan vi inte svara i telefon. Skicka ett mail eller SMSa så hör vi av oss.

Solcellsnördar

Jonas Nordström

Solcellsguru och grundare

+ 46 70  316 17 01
jonas@solenergiprojekt.se

Jerker Stenberg

VD och projektledare

+ 46 72 993 75 01

jerker.stenberg@solenergiprojekt.se

Carl Planthaber 

Projektledare

+ 46 70 782 35 06
carl@solenergiprojekt.se

Jakob Stenberg

Säljare

+ 46 73 525 67 23

jakob@solenergiprojekt.se

Pär Råghall

Områdesansvarig/säljare

+ 46 70 317 77 99

par.raghall@solenergiprojekt.se

Jonas Gustafsson

Områdesansvarig/säljare

+ 46 72 993 75 00

jonas.g@solenergiprojekt.se 

Didier Linder

Säljare

+ 46 73 591 31 60
didier.linder@solenergiprojekt.se

Anders Åsberg

Projektör och byggledare

+ 46 72 320 63 06
anders.asberg@solenergiprojekt.se

Följ oss på Instragram

Kontakta oss

Hör av dig om du är nyfiken på solenergi, har frågor eller är befintlig kund och behöver support. Du kan också läsa mer på kontakt/kundservice.

Adress: Gjutarplan 23, 176 71 Järfälla
Telefonnummer: 072-993 75 01
Email: info@solenergiprojekt.se

1 + 5 =